Yönetim Kurulu

Anasayfa » Yönetim Kurulu

Sivrihisar Eğitim Kültür ve Dayanışma  Vakfı Yönetim Kurulu

bekir kalir - Yönetim Kurulu

Bekir KALIR

Yönetim Kurulu Başkanı

1966 Sivrihisar doğumludur. 1983 yılında Sivrihisar Endüstri Meslek Lisesi mezuniyetinden sonra Anadolu Üniversitesi Kütahya iktisadi ve idari bilimler fakültesi işletme bölümünden mezun oldu. 31 yıl özel bankalarda çalıştıktan sonra 31.10.2020 tarihinde emekli oldu.25 yıl şube müdürlüğü yaptı.Mesleğine Eskişehir de başladı Sırasıyla Manavgat,Bodrum,Antalya,Bilecik ve Afyonkarahisar  illerinde çalıştı. Evli ve iki kız evladı vardır.

—————————————————————

BAŞKAN YARDIMCISI

ali inci - Yönetim Kurulu

                                                                                     Mimar ALİ İNCİ

1963 Sivrihisar doğumlu, İlk orta ve meslek lisesini Sivrihisar’da bitirdi. 1986 yılında Konya Selçuk Ünv. Mimarlık bölümünü bitirdi. 1989 yılından beri inci mimarlık adı altında mimarlık faaliyetlerine devam etmektedir. Mimarlar odası Eskişehir şubesi yönetim kurulu, mimarlar odası merkez denetleme kurulu üyeliği, Sivrihisar kültür ve dayanışma derneği gibi sivil toplum kuruluşlarında çeşitli kademelerde görev aldı. Tepebaşı Belediyesi meclis üyeliği görevi devam etmektedir, evli ve 2 çocuk babasıdır.

—————————————————————

MURAHHAS ÜYE

mustafa kara - Yönetim Kurulu

MUSTAFA KARA

1966 Sivrihisar doğumluyum. İlk, orta ve lise tahsilimi Sivrihisar’da yaptım. 2000 yılı Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunuyum. Çeşitli sivil toplum örgütlerinde görev aldım. İş adamı evli ve iki evlat sahibiyim.

—————————————————————

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

sezgin demir - Yönetim Kurulu

SEZGİN DEMİR

1966 Eskişehir’de doğdu. Sırasıyla, Adalet ilkokulu, Cumhuriyet ortaokulu, Ticaret lisesi ve Anadolu üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesi işletme bölümünden mezun oldu. 1990 yılından beri ticaret hayatını sürdürmektedir. Evli biri oğlan, biri kız iki çocuk babasıdır.

—————————————————————

yasin atiskan - Yönetim Kurulu

YASİN ATIŞKAN

—————————————————————

murat baris - Yönetim Kurulu

MURAT BARIŞ

11-07-1970 te Sivrihisarlı Anne ve Babının evladı olarak Eskişehir de doğdu. İlk orta ve lise eğitimini Eskişehir’de tamamladı. 1994 Yılında Anadolu Üniversitesi Fen edebiyat Fakültesi İstatistik bölümünden mezun oldu. 1995 yılında vatani görevini kısa dönem olarak Çankırı ilinde tamamladıktan sonra Eskişehir’e doğalgaz gelmesi ile kendi işini kurdu. Yaklaşık 26 yıllık ticari hayatına Barış Isı Ltd. Şti. firmasıyla hizmet vermektedir.

Eskişehir Avcılık Atıcılık Kulübü lisanslı sporcusu olarak aktif olarak faaliyet göstermekte iken aynı zamanda hobi olarak outdoor sporları ile uğraşmaktadır.

Evli ve iki çocuk babası olarak halen Eskişehir de ikamet etmektedir.

—————————————————————

hakan besler - Yönetim Kurulu

HAKAN BESLER

—————————————————————

DENETİM KURULU

ziya kandilci - Yönetim Kurulu

BAŞKAN – HÜSEYİN ZİYA KANDİLCİ

1939 yılında Sivrihisar’da doğdu. İlk ve orta öğretimini Sivrihisar’da yaptıktan sonra 1956-1957 yılında Eskişehir Lisesini bitirdi. 1961 yılında da İstanbul teknik Üniversitesi (İ.T.Ü) Teknik Okulunda makine mühendisi olarak mezun oldu. Askerlik hizmetini 1962-1964 yılları arasında yedek subay olarak İskenderun’da yaptı. Askerlik hizmeti öncesi 5 ay müddetle Sivrihisar Erkek Sanat Enstitüsü’nde Fen dersleri vermiştir. Daha sonra 1965-1975 arasında bir Kamu İktisadi Teşekkülü olan T. Zirai Donatım (TZDK) Kurumuna ait traktör ve tarım makineleri üreten Adapazarı’ndaki müessesesinde yetkili olarak 10 yıl İşletme Mühendisliği ve Teknik Müdür Yardımcılığı yaptı. 1975-1984 yılları arasında ise TZDK Genel Müdürlüğü’nde Ankara’da 4 yıl Şube Müdürlüğü, Tesisler Dairesi Başkanlığı ve 5 yıl Tarım Makineleri Enstitüsü Müdürlüğü yaptı.

Bu görevlerde bulunduğu sırada; traktör ve tarım makineleri imalatı ve geliştirilmesi konularında üretici ve idareci olarak çalışmış, yan sanayi ile birlikte otomotiv sanayisinin gelişmesinde büyük katkıları olmuştur. Ford ve Steyr traktörlerinin ve tarım makinelerinin teknolojik transferlerinin yapılmasında her kademede görev almıştır. Ayrıca (TZDK)’na ait 10 adedin üzerindeki fabrikaların kurulmasında da hizmet vermiştir.

Bu hizmetleri yürütürken; bazı kurslara katılmış; 1966’ da Kamu İktisadi Kuruluşları için yapılan “İstihsal idareciliği ve İşletmecilik” 1968’de Türk Sevk ve İdare Derneği’nin I ’Proje Yönetimi” ve Milli Prodüktivite Merkezi’nin “İş Değerlendirme” sertifikalarını almıştır. 1984-2000 yılları arasında 15 yıl müddetle TZDK .Genel Müdür Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmış olup, bu arada 1 yıl kadar da 1993-1994 yıllarında kuruma vekaleten Genel Müdürlüğünü ve Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmüştür. 2000-2004 yılları arasında Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Araştırma ve Planlama Kurulu’nda çalışıp, toplam 42 yıllık bir hizmet süresi sonunda emekli olmuştur.

—————————————————————

mustafa altin - Yönetim Kurulu

ÜYE – MUSTAFA ALTIN

—————————————————————

ibrahim unver - Yönetim Kurulu

ÜYE – İBRAHİM ÜNVER

Ben İbrahim Ünver. 10 Nisan 1961 tarihinde Eskişehir’de dünyaya geldim. Babam Sivrihisarlı kahveci Ali Ünver’dir. Porsuk İlkokulu’nu 1972 yılında bitirdim. Daha sonra Osmangazi Ortaokulu’ndan 1975 yılında mezun oldum. 1978 yılında Ticaret Lisesinden mezun oldum. 1980 yılında Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye bölümünde üniversite hayatım başladı bu sırada çalışma hayatına girdim. Hem çalışıp hem okuduğum için okulu 1985 yılında bitirebildim. 1988 yılında askerlik vazifemi yaptıktan sonra Yavuz Kaymaz’ın yanında çalışmaya devam ettim. 1989 yılında Ayten Ünver ile evlendim. Evliliğimizden bir oğlumuz bir de kızımız oldu. 2001 yılında Yavuz Kaymaz mali müşavirlik görevini bana bıraktı. O tarihten itibaren mali müşavirlik işimi tek başıma idare ediyorum. Vakfımızın da muhasebe işlerini yapmaktayım. Hayatımın devamında da Vakfımıza yardımcı olmaya devam edeceğim.

—————————————————————

vakif yonetim organlari - Yönetim Kurulu

10. DÖNEM GENEL KURUL SONUCU VAKIF YÖNETİM ORGANLARI

YÖNETİM KURULU

NACİ ŞAKAR
BEKİR KALIR
SEZGİN DEMİR
MURAT BARIŞ
MUSTAFA KARA
YASİN ATIŞKAN
HAKAN BESLER

GENÇLİK GRUBU

ALİ İNCİ
CAFER YILDIRIM
SİNAN ŞENGEL
SELEHATTİN BÜYÜKKIDAN
ÖZGÜR CANBULAT
HASAN ÖZTÜRK
FATİH UĞURAL
MALİK KANDİLCİ
MUSTAFA YILDIRIM
HAKAN KIRKIZ

ONUR DANIŞMA KURULU

ORHAN KESKİN
TAYFUR BAYAR
MUZAFFER DEMİR
AHMET ATAÇ
ATİLLA ŞAMDAN
MEHMET İNCİ
AKIN ÇAMOĞLU
ZİYA KANDİLCİ
OSMAN KAVALCI
TALAT KIRKIZ
MUSTAFA KANTARCI
HAMDI YALÇINKAYA
YAVUZ BESLER

KADIN KOLU

YURDAGÜL BENUĞUR
MERAL ŞENSARI
ŞULE ATIŞKAN
SEVGİ ŞAKAR
CANAN KALIR
NESRİN ERTÜRK

İÇ DENETİM KURULU

ZİYA KANDİLCİ
İBRAHİM ÜNVER
MUSTAFA ALTIN

yonetim kurulu - Yönetim Kurulu

SİVRİHİSAR EĞİTİM KÜLTÜR ve DAYANIŞMA VAKFI
YÖNETİM KURUL ÜYELERİ

1. DÖNEM (5 Kasım 1991)
ATİLLA ŞAMDAN
Mehmet İNCİ
irfan ÜNVER
Yaşar ÖZGENECİ
Gürkök YÜZÜĞÜLLÜ
M. Ali GÖRENER
Hayati ERDEMGİL

2. DÖNEM (25 Nisan 1995)
ATİLLA ŞAMDAN
Yavuz BESLER
Naci ŞAKAR
Merih USLUER
Mustafa KANTARCI
Mustafa BARIŞ
Nuri Erkara

3. DÖNEM (25 Mayıs 2000)
MEHMET İNCİ
Yavuz BESLER
Gürbüz DURUL
Yavuz GÜLERCE
Yaşar ÖZGENECİ
Hayati ERDEMGİL
Servet ÜSTÜN

4. DÖNEM (8 Nisan 2001)
(OLAĞANÜSTÜ)
G. Yavuz BESLER
A. Bülent ALTIN
Naci ŞAKAR
M. Erkan BESLER
Andan ERDOĞDU
Muzaffer KOZANLIOĞLU
Süleyman EROGLU

5. DÖNEM (18 Mayıs 2003)
ERKAN BESLER
Ömer Adil ATASOY
Naci ŞAKAR
Süleyman EROGLU
Hamdi ÖZTÜRK
Ali ÖZ
Osman GÖKDERE

6. DÖNEM (25 Mayıs 2006)
YAVUZ BESLER
Naci ŞAKAR
Nevzat ÖNDER
Kazım ATIŞKAN
Akın ÇAMOĞLU
Ö. Adil ATASOY
Muzaffer DEMİR

7. DÖNEM (25 Mayıs 2009)
NACİ ŞAKAR
Nevzat ÖNDER
Yavuz BESLER
Ömer Adil ATASOY
Muzaffer DEMİR
Kazım ATIŞKAN
Akın ÇAMOĞLU

8. DÖNEM (26 Mayıs 2012)
NACİ ŞAKAR
Nevzat ÖNDER
Yavuz BESLER
Muzaffer DEMİR
Kazım ATIŞKAN
Ömer Adil ATASOY
Akın ÇAMOĞLU

9. DÖNEM (24 Mayıs 2015)
NACİ ŞAKAR
Bekir KALIR
Sezgin DEMİR
Mustafa KARA
Murat BARIŞ
Yasin ATIŞKAN
Hakan BESLER

10. DÖNEM (20 Mayıs 2018)
NACİ ŞAKAR
Bekir KALIR
Sezgin DEMİR
Mustafa KARA
Murat BARIŞ
Yasin ATIŞKAN
Hakan BESLER