Sivrihisar Eğitim Vakfı

SAĞLIK ALANINDA SEV’ DEN BİR ANLAŞMA DAHA

Sivrihisar Eğitim, Kültür ve Dayanışma vakfı ile Özel Gürlife Hastanesi arasında sağlık hizmet sözleşmesi imzalanmıştır.
İmzalanan sözleşme kapsamında muayene fark ücreti ile ayakta gerçekleştirilen tedaviler esnasındaki tüm tahlil ve tetkitler de %15, yatarak gerçekleştirilen ameliyat ve yatan hasta hizmetlerinde oluşan fark ücretlerinde yıl boyunca %10 indirim uygulanacaktır.
Ayrıca vakıf üyelerimize ve 1.derece aile fertlerinin randevularında öncelik sağlanacak ve rehberlik hizmeti verilecektir.
Sözleşmeye imza atan Özel Gürlife Hospital Hastanesi Başhekim Op. Dr. Mustafa Başpınar’a ilgisinden ve süratle anlaşmanın imzalanmasında gösterdiği hassasiyetten dolayı vakıf başkanı Bekir Kalır teşekkürlerini sunmuştur.
Vakıf Başkanı Bekir Kalır Özel Ümit Hastanesinden sonra Özel Gürlife Hastanesi ile yapılan, sağlık hizmet sözleşmesinin üyelerimize katkı sağlayacağından dolayı memnuniyetini ifade etmiştir. Vakıf Başkanı Bekir Kalır ilimizdeki diğer özel hastanelerle de görüşmelerin sürdüğünü açıklamıştır.
Bekir Kalır
Sev Başkanı.

 

bashekim - SAĞLIK ALANINDA SEV' DEN BİR ANLAŞMA DAHA

10 Haziran 2021
40 görüntülenme

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?