Sivrihisar Eğitim Vakfı

ÖNCEKİ YÖNETİM KURULLARIMIZ

Anasayfa » ÖNCEKİ YÖNETİM KURULLARIMIZ

 

Image0001 scaled - ÖNCEKİ YÖNETİM KURULLARIMIZ

 

 

 

Image 1 scaled - ÖNCEKİ YÖNETİM KURULLARIMIZ

                                                            

 

SİVRİHİSAR EĞİTİM KÜLTÜR ve DAYANIŞMA VAKFI
YÖNETİM KURUL ÜYELERİ

1. DÖNEM (5 Kasım 1991)                 2.DÖNEM (25 NİSAN 1995)            3. DÖNEM (25 Mayıs 2000)
ATİLLA ŞAMDAN                                     ATİLA ŞAMDAN                                  Mehmet İNCİ 
Mehmet İNCİ                                           Yavuz BESLER                                     Yavuz BESLER 
irfan ÜNVER                                             Naci ŞAKAR                                        Gürbüz DURUL
Yaşar ÖZGENECİ                                      Merih USLUER                                     Yavuz GÜLERCE 
Gürkök YÜZÜĞÜLLÜ                                Mustafa KANTARCI                             Yaşar ÖZGENECİ 
M. Ali GÖRENER                                      Mustafa BARIŞ                                     Hayati ERDEMGİL
Hayati ERDEMGİL                                    Nuri ERKARA                                        Servet ÜSTÜN 

 

4. DÖNEM (8 Nisan 2001)                 5.DÖNEM (18 MAYIS 2003)                6. DÖNEM (25 MAYIS  2006)
(OLAĞANÜSTÜ)                                       Erkan BESLER                                         Yavuz BESLER
G. Yavuz BESLER                                      Ömer Adil ATASOY                                Naci ŞAKAR 
A. Bülent ALTIN                                       Naci  ŞAKAR                                           Nevzat ÖNDER 
Naci ŞAKAR                                             Süleyman EROĞLU                                 Kazım ATIŞKAN
M. Erkan BESLER                                      Hamdi ÖZTÜRK                                      Akın ÇAMOĞLU
Andan ERDOĞDU                                    Ali ÖZ                                                      Ö. Adil ATASOY
Muzaffer KOZANLIOĞLU                         Osman GÖKDERE                                   Muzaffer DEMİR
Süleyman EROGLU

 

7. DÖNEM (25 Mayıs 2009)              8.DÖNEM (26 MAYIS 2012)                    9. DÖNEM ( 24 MAYIS 2015)
NACİ ŞAKAR                                          Naci ŞAKAR                                                   Naci ŞAKAR 
Nevzat ÖNDER                                      Nevzat ÖNDER                                              Bekir KALIR 
Yavuz BESLER                                         Yavuz BESLER                                               Sezgin DEMİR
Ömer Adil ATASOY                                Muzaffer DEMİR                                            Mustafa KARA   
Muzaffer DEMİR                                     Kazım ATIŞKAN                                             Murat BARIŞ
Kazım ATIŞKAN                                      Ömer Adil ATASOY                                        Yasin ATIŞKAN
Akın ÇAMOĞLU                                      Akın ÇAMOĞLU                                             Hakan BESLER 

 

10. DÖNEM (20 Mayıs 2018)               11. DÖNEM (26 HAZİRAN 2021)
NACİ ŞAKAR                                               Bekir KALIR 
Bekir KALIR                                                 Ali İNCİ
Sezgin DEMİR                                             Mustafa KARA 
Mustafa KARA                                             Sezgin DEMİR
Murat BARIŞ                                                Yasin ATIŞKAN 
Yasin ATIŞKAN                                             Pınar ÖZKAPTAN
Hakan BESLER                                              Yavuz AYVA