Başkanlarımız

Anasayfa » Başkanlarımız

VAKFIMIZIN BAŞKANLARI

huseyin atilla samdan - Başkanlarımız

Kurucu Başkanımız Atilla Şamdan 1991-2000 yılları arasında 9 yıl vakfımızın başkanlığını yapmıştır.

—————————————————————————————–

Mehmet inci - Başkanlarımız

Vakfımızın ikinci başkanı Avukat Mehmet İnci 25.5.2000 / 8.4.2001 tarihlerinde başkanlık görevinde bulunmuştur.

—————————————————————————————–

Yavuz Besler - Başkanlarımız

Vakfımızın üçüncü başkanı Yavuz Besler büyüğümüzdür. Kendisi 8.4.2001/ 18.5.2003 tarihlerinde vakfımızın başkanlığını ifa etmiştir. Yavuz Besler başkanımız 4.1.2021 tarihinde hakka yürümüştür. Ruhu şad mekanı cennet olsun.

—————————————————————————————–

Mehmet Erkan Besler - Başkanlarımız

Vakfımızın dördüncü başkanı Mehmet Erkan Besler büyüğümüzdür. Kendisi 18.5.2003 / 21.6.2006 tarihlerinde vakfımızın başkanlığını ifa etmiştir. 25.2.2015 tarihinde hakka yürütmüştür. Ruhu şad mekanı cennet olsun.

—————————————————————————————–

Naci sakar - Başkanlarımız

Vakfımızın beşinci başkanı Naci Şakar büyüğümüzdür. Kendisi 21.06.2006/ 13.2.2021 tarihlerinde vakfımızın başkanlığını ifa etmiştir. 13.2.2021 tarihinde hakka yürümüştür. Ruhu şad mekanı cennet olsun.

—————————————————————————————–